szanyorebi

Szanyó Rebeka 2000. április 24-én született Budapesten. 2006-tól a hernádi általános iskola tanulója. 2007 szeptemberében iratkozott be a Cziffra György Zeneiskola furulya szakára, Zsíros Réka osztályába. 2009 karácsonyára megkapta első fuvoláját, azóta játszik ezen a hangszeren. A 2010-ben alakult Szivárvány Fuvolazenekar oszlopos tagja. 2014-ben felvételt nyert a váci Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Klimászné Varga Zsófia növendéke lett. Jelenleg harmadéves.

tothervin

Tóth Ervin Márk Szülei egészen kis korától kezdve zenei nevelésben részesítették, nagyszülei is zeneértő emberek voltak. Első furulya óráját nővérétől vette hároméves korában, majd hamarosan előképzős lett az örkényi Cziffra György Zeneiskolában, ahol Szénási Boglárkától tanult. Ebben az időszakban számos Ki-mit-tud, fesztivál és verseny dobogós helyezés és különdíj birtokosa. 2004-ben tanárai hangszerváltást javasoltak. A választás végül a klarinétra esett és a dabasi Sugár Rezső Zeneiskolában tanult Győrfi Imre osztályában. Pár év múlva ismét az örkényi zeneiskola tanulója, Szécsi Viktor tanítványa 2012-ig. Ebben az évben sikeres felvételi vizsgát tett a kecskeméti Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Maczák János tanár úr kezei alatt dolgozhatott. 2016 júniusában érettségi vizsgát tett. Jelenleg ötödéves. 2015-ben jelentkezett a Snétberger Zenei Tehetségközpontba, melynek kurzusait párhuzamosan végzi a szakközépiskolával. Tanulmányait Svájcban szeretné folytatni a berni Művészetek Egyetemén.

14962265_688774531274850_924901210_n

Batuska Lilla Budapesten született 2000. július  26-án. A családban nem ő az egyetlen zenész, dédszülei között is akadtak zenészek (hegedűsök) és testvére klasszikus gitáron tanul. Már nyolc éves kora óta zenét tanul. Zenei tanulmányit furulyán kezdte Zsíros Réka osztályában, majd egy évvel később megkapta első fuvoláját. Alapító tagja az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolán belül működő Szivárvány Fuvolazenekarnak. 2015-ben sikeres felvételi vizsgát tett a budapesti Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol jelenleg Horgas Eszter tanítványa.

szallerpisti

Szaller István 1992. szeptember 11-én született Budapesten. Alapfokú zeneiskolai tanulmányait 2001-2007 között folytatta a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolában Szécsi Viktor tanítványaként. Itt négy évet szaxofonozott. Sikerrel felvételizett a budapesti Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolába, Götz Nándor osztályába. A középiskolában két éven keresztül mellékszakon klarinéton is tanult. 2011-2012-ben a Vienna Konservatorium hallgatója, tanára Rigó Sándor. 2012 óta a Konservatorium Wien Privatuniversität tanulója, jelenleg Lars Mlekusch tanítványa. István számos hazai országos és nemzetközi szakmai verseny díjazottja. Világhírű művészek kurzusain vett részt, mint pl.: Mario Marzi(Milano), Arno Bornkamp(Amsterdam), Claude Delange(Paris), Vincent David(Versaille), David Brutti(Mallorca), Harry K. White(USA), Marie-Bernadette Charrier(Bourdeaux) Christian Wirth(Paris). Szólóban és kisebb együttesekkel koncertezett már többek között a Művészetek Palotájában, a Magyar Rádióban, a Budapest Music Centerben és a bécsi Konzerthaus-ban is.

tothenikoTóth Enikő 2001. február 8-án született. 6 évesen kezdett furulyázni Szénási Boglárka osztályában, majd négy év után a fuvolát választotta hangszeréül. Az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola keretein belül működő Szivárvány Fuvolazenekar tagja. 2016-ban sikeres felvételit tett a váci Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol jelenleg Klimászné Varga Zsófia tanítványa