Molnár Nóra

Molnár Nóra 2005. február 7-én született Budapesten. Az általános iskolát Újhartyánban, a Német Nemzetiségi Általános Iskolában végezte. Már kisgyermek kora óta érdekelte a rajz, ezért második osztályos korában elkezdett az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola Újhartyáni kihelyezett tagozatán grafika és festészet szakra járni, és Radóczy Károly tanítványa lett. A Magyar Képzőművészeti Egyetem gyakorló iskolájába, a “Kisképzőbe” jelentkezett, ahová fel is vették 2019-ben képző- és iparművészeti ágazatra. A rajzzal a későbbiekben sem szeretne szakítani, de szívesen kipróbálja magát a képzőművészet más ágazataiban is.

Szatmári Eleonóra Anna

Szatmári Eleonóra Anna 2004-ben született. Inárcson lakik, az általános iskolát ott is végezte, a Tolnay Lajos Általános Iskolában. Emellett grafika és festészet szakra járt az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola Újhartyáni kihelyezett tagozatán, ahol tanára Radóczy Károly volt. 2019-ben felvételt nyert a Budapesti Komlpex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolájába grafika szakra. Azért ezt a szakot választotta, mert a rajzolást szeretné minél magasabb szinten megtanulni, mert olyan szakmát szeretne, amiben a rajzolás áll a középpontban.

Klauz Virág

Klauz Virág 2004. május 7-én született Budapesten. 2014-től 2018-ig a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola képzőművészet tanszakán a grafika-festészet szak tanulója, Radóczy Károly tanítványa. 2018-ban felvételt nyert a budapesti Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium iparművészet tanszakán az univerzális képzésű dekoratőr szakra. Kedvenc művészeti tevékenységei: látványtervezés, látványrendezés, digitális fotózás, grafikai-tipográfiai képfeldolgozás, animációkészítés, kreatív festés.

Adamcsik DiánaAdamcsik Diána Újhartyánban él. Budapestre nyert felvételt a Képző- és Iparművészeti Szakgimnáziumba, grafika szakra 2016-ban. A művészet egészen kiskorától fogva közel állt hozzá. Újhartyánon járt általános iskolába, képzőművészeti tanulmányait pedig a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola Újhartyáni kihelyezett tagozatán folyatta, ahol tanára: Radóczy Károly volt. Elmondása szerint a művészetben érezte otthon magát, ezzel szeretne foglalkozni a későbbiekben is, mint felsőoktatást, mint munkát illetően. “Nincs is szebb annál, ha valaki azt teheti, amit igazán szeret.”

14962265_688774531274850_924901210_n

Batuska Lilla Budapesten született 2000. július  26-án. A családban nem ő az egyetlen zenész, dédszülei között is akadtak zenészek (hegedűsök) és testvére klasszikus gitáron tanul. Már nyolc éves kora óta zenét tanul. Zenei tanulmányit furulyán kezdte Zsíros Réka osztályában, majd egy évvel később megkapta első fuvoláját. Alapító tagja az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolán belül működő Szivárvány Fuvolazenekarnak. 2015-ben sikeres felvételi vizsgát tett a budapesti Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol jelenleg Horgas Eszter tanítványa.

szanyorebiSzanyó Rebeka 2000. április 24-én született Budapesten. 2006-tól a Hernádi Általános Iskola tanulója. 2007 szeptemberében iratkozott be a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola furulya szakára, Zsíros Réka osztályába. 2009 karácsonyára megkapta első fuvoláját, azóta játszik ezen a hangszeren. A 2010-ben alakult Szivárvány Fuvolazenekar oszlopos tagja. 2014-ben felvételt nyert a váci Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Klimászné Varga Zsófia növendéke lett.

tothervin

Tóth Ervin Márk Szülei egészen kis korától kezdve zenei nevelésben részesítették, nagyszülei is zeneértő emberek voltak. Első furulya óráját nővérétől vette hároméves korában, majd hamarosan előképzős lett az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolában, ahol Szénási Boglárkától tanult. Ebben az időszakban számos Ki-mit-tud, fesztivál és verseny dobogós helyezés és különdíj birtokosa. 2004-ben tanárai hangszerváltást javasoltak. A választás végül a klarinétra esett, és a dabasi Sugár Rezső Zeneiskolában tanult Győrfi Imre osztályában. Pár év múlva ismét az örkényi zeneiskola tanulója, Szécsi Viktor tanítványa 2012-ig. Ebben az évben sikeres felvételi vizsgát tett a kecskeméti Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Maczák János tanár úr kezei alatt dolgozhatott. 2016 júniusában érettségi vizsgát tett. 2015-ben jelentkezett a Snétberger Zenei Tehetségközpontba, melynek kurzusait párhuzamosan végzi a szakközépiskolával. Tanulmányait  jelenleg Svájcban a berni Művészetek Egyetemén folytatja.

Tanáraink, akik intézményünkben kezdték zenei tanulmányaikat

szallerpisti

Szaller István 1992. szeptember 11-én született Budapesten. Alapfokú zenei tanulmányait 2001-2007 között folytatta a Cziffra György Művészeti Iskolában, Szécsi Viktor tanítványaként. Itt négy évet szaxofonozott. Sikerrel felvételizett a budapesti Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolába, Götz Nándor osztályába. A középiskolában két éven keresztül mellékszakon klarinéton is tanult. 2011-2012-ben a Vienna Konservatorium hallgatója lett, tanára Rigó Sándor. 2012 óta a Konservatorium Wien Privatuniversität tanulója, Lars Mlekusch tanítványaként. István számos hazai országos és nemzetközi szakmai verseny díjazottja. Világhírű művészek kurzusain vett részt, mint pl.: Mario Marzi(Milano), Arno Bornkamp(Amsterdam), Claude Delange(Paris), Vincent David(Versaille), David Brutti(Mallorca), Harry K. White(USA), Marie-Bernadette Charrier(Bourdeaux) Christian Wirth(Paris). Szólóban és kisebb együttesekkel koncertezett már, többek között a Művészetek Palotájában, a Magyar Rádióban, a Budapest Music Centerben és a bécsi Konzerthaus-ban is. 2017 szeptemberétől intézményünk fafúvós tanára.