szanyorebi

Szanyó Rebeka 2000. április 24-én született Budapesten. 2006-tól a Hernádi Általános Iskola tanulója. 2007 szeptemberében iratkozott be a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola furulya szakára, Zsíros Réka osztályába. 2009 karácsonyára megkapta első fuvoláját, azóta játszik ezen a hangszeren. A 2010-ben alakult Szivárvány Fuvolazenekar oszlopos tagja. 2014-ben felvételt nyert a váci Pikéthy Tibor Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Klimászné Varga Zsófia növendéke lett.

tothervin

Tóth Ervin Márk Szülei egészen kis korától kezdve zenei nevelésben részesítették, nagyszülei is zeneértő emberek voltak. Első furulya óráját nővérétől vette hároméves korában, majd hamarosan előképzős lett az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolában, ahol Szénási Boglárkától tanult. Ebben az időszakban számos Ki-mit-tud, fesztivál és verseny dobogós helyezés és különdíj birtokosa. 2004-ben tanárai hangszerváltást javasoltak. A választás végül a klarinétra esett, és a dabasi Sugár Rezső Zeneiskolában tanult Győrfi Imre osztályában. Pár év múlva ismét az örkényi zeneiskola tanulója, Szécsi Viktor tanítványa 2012-ig. Ebben az évben sikeres felvételi vizsgát tett a kecskeméti Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol Maczák János tanár úr kezei alatt dolgozhatott. 2016 júniusában érettségi vizsgát tett. 2015-ben jelentkezett a Snétberger Zenei Tehetségközpontba, melynek kurzusait párhuzamosan végzi a szakközépiskolával. Tanulmányait  jelenleg Svájcban a berni Művészetek Egyetemén folytatja.

14962265_688774531274850_924901210_n

Batuska Lilla Budapesten született 2000. július  26-án. A családban nem ő az egyetlen zenész, dédszülei között is akadtak zenészek (hegedűsök) és testvére klasszikus gitáron tanul. Már nyolc éves kora óta zenét tanul. Zenei tanulmányit furulyán kezdte Zsíros Réka osztályában, majd egy évvel később megkapta első fuvoláját. Alapító tagja az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskolán belül működő Szivárvány Fuvolazenekarnak. 2015-ben sikeres felvételi vizsgát tett a budapesti Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahol jelenleg Horgas Eszter tanítványa.

Klauz VirágKlauz Virág 2004. május 7-én született Budapesten. 2014-től 2018-ig a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola képzőművészet tanszakán a grafika-festészet szak tanulója, Radóczy Károly tanítványa. 2018-ban felvételt nyert a budapesti Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium iparművészet tanszakán az univerzális képzésű dekoratőr szakra. Kedvenc művészeti tevékenységei: látványtervezés, látványrendezés, digitális fotózás, grafikai-tipográfiai képfeldolgozás, animációkészítés, kreatív festés.

Molnár Nóra

Molnár Nóra 2005. február 7-én született Budapesten. Az általános iskolát Újhartyánban, a Német Nemzetiségi Általános Iskolában végezte. Már kisgyermek kora óta érdekelte a rajz, ezért második osztályos korában elkezdett az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola Újhartyáni kihelyezett tagozatán grafika és festészet szakra járni, és Radóczy Károly tanítványa lett. A Magyar Képzőművészeti Egyetem gyakorló iskolájába, a “Kisképzőbe” jelentkezett, ahová fel is vették 2019-ben képző- és iparművészeti ágazatra. A rajzzal a későbbiekben sem szeretne szakítani, de szívesen kipróbálja magát a képzőművészet más ágazataiban is.

Szatmári Eleonóra Anna

Szatmári Eleonóra Anna 2004-ben született. Inárcson lakik, az általános iskolát ott is végezte, a Tolnay Lajos Általános Iskolában. Emellett grafika és festészet szakra járt az örkényi Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola Újhartyáni kihelyezett tagozatán, ahol tanára Radóczy Károly volt. 2019-ben felvételt nyert a Budapesti Komlpex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolájába grafika szakra. Azért ezt a szakot választotta, mert a rajzolást szeretné minél magasabb szinten megtanulni, mert olyan szakmát szeretne, amiben a rajzolás áll a középpontban.