2018.04.13-án, a délelőtti Furulyaverseny után került megrendezésre immár hetedik alkalommal iskolánk művészeti napja, melyen az intézményben oktatott valamennyi művészeti ág képviselői bemutatkoztak.

A délután kiállításmegnyitóval kezdődött: az újhartyáni telephelyen működő képzőművészeti tanszak alkotói mutatták be festményeiket Radóczy Károly tanár úr vezetésével, melyeket a tavaly nyári alkotótáborukban festettek.

Ezután komolyzenei koncert következett, melyet a rézfúvós kamara stílusosan Muszorgszkij: Egy kiállítás képei című művének “Séta a képek között” témájával nyitott meg, majd a Limited Gitárzenekar, és hangszeres növendékeink léptek fel.

A hangverseny után társastánc bemutatót láthattunk, melyen bemutatkoztak a legkisebbek és a legnagyobb táncosok is, és a márciusi Cziffra Kupa Táncverseny díjazottjai.

A társastáncot követően az estét népzenei és néptánc bemutató zárta.

VII. Cziffra György Művészeti Nap