2024. április 21-én került sor a X. Jubileumi Cziffra Kupa Táncverseny megrendezésére az örkényi Szabadidő Központban. A verseny népszerűségét és színvonalát mi sem támasztja jobban alá, mint hogy országos versennyé nőtte ki magát a kezdetekkor saját növendékek számára szervezett táncverseny. Intézményünk Örkényi és Hernádi kihelyezett tagozatainak növendékei nagyszerű produkciókat mutattak be az elismert szakemberekből álló pontozóbírók és a nagyszámú közönség előtt. Táncosaink több dobogós helyezéssel hálálták meg Balikó Károlyné Akkerman Éva munkáját. Ezúton is gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáruknak a sikeres versenyhez, amivel tovább növelték a Cziffra György Alapfokú Művészeti Iskola ismertségét, elismertségét.

Iskolánk növendékei az alábbi eredményeket érték el:

X. Cziffra Kupa Táncverseny eredmények